Kontakty
Know-how ve světě obytných nemovitostí
Ekologický, estetický a spolehlivý dům za 3 měsíce!
Nestihneme – postavíme zdarma!
Найти нас
Zjistit více
Společnost KELET HOUSE postaví dům vašich snů za pouhých 90 dní. Po uplynutí lhůty bude obydlí zcela připraveno k nastěhování.
Sníte o vlastním domě?
Věděli jste, že vznikla nová unikátní technologie rychlého a levného, ale zároveň kvalitního budování nízkopodlažních chat?
ПОЧЕМУ СТРОИТЬ ФАХВЕРКОВЫЕ ДОМА ВЫГОДНО И НАДЕЖНО?
01
Díky prefabrikované suché stavební metodě získáte teplý a energeticky úsporný dům, díky čemuž v budoucnu ušetříte na vytápění. Konstrukce jsou vyráběny továrně a jsou instalovány na dokončený podklad tvořící funkční bloky. Tento způsob uchycení zajišťuje, že „mosty“ nejsou chladné.
Při stavbě hrází jsou používány přírodní materiály, především dřevo z lepeného smrku. Maximální přirozené denní osvětlení zajistí příznivé mikroklima v místnosti, přispěje k dobrému zdraví a celkovému ozdravení těla. Díky tomu si můžete užívat klidné a bezstarostné chvíle s vašimi blízkými.
02
Šetříte čas: naše společnost disponuje zkušenými odborníky, kteří provádí stavební dozor. Tato služba vylučuje jakékoli chyby při výstavbě bydlení.
Již za 3 měsíce budete bydlet v reprezentativním domě postaveném ve zvláštním architektonickém stylu. Dokonalý vzhled dřeva a atypická okna od podlahy až ke stropu v kombinaci s neobvyklým roubeným designem potěší všechny vaše přátele a sousedy.
04
Kontaktováním KELET HOUSE získáte bezplatné poradenství. Při objednávání hotového zařízení Vám poskytneme záruku a trvalou péči.
05
03
ХОЧУ КОНСУЛЬТАЦИЮ
Jak vypadá spolupráce s
KELET HOUSE?
Před podáním dokumentů potřebných k udělení stavebního povolení proběhne kontrola pozemku, a to buď pod naším dohledem, nebo svépomocí.
01
Společnost KELET HOUSE připraví celý projekt včetně veškeré dokumentace a podá žádost o stavební povolení.
02
Dohodneme se s vámi na termínu zahájení stavebních prací v objektu.
03
Uhradíte zálohu, nebo se domluvíme na postupné platbě za provedené práce. V tomto případě naše osobní UTP o výstavbě za 3 měsíce nebo zdarma nefunguje. Důvodem je možné zpoždění příjmu platby.
04
V této fázi již v objektu probíhají stavební práce. Vy máte možnost být osobně přítomni na pozemku a zajímat se o vše, co se na něm děje.
05
V této fázi připravujeme spis provedených prací a blahopřejeme vám k získání kvalitního, ekologického a moderního bydlení. Vám už nezbývá než vstoupit do nového domova a začít žít život v souladu s přírodou.
06
DVĚ MOŽNOSTI, JAK ZÍSKAT DŮM OD KELET HOUSE
Частичное строительство
Мы поможем вам с возведением фахверкового дома: обустроим фундамент, соберем все конструкции, выполним работы по монтажу кровли с изоляцией и покрытием, позаботимся о внешней отделке. У вас же останется огромное пространство для воплощения собственных идей в виде возможности самостоятельно продумать стили интерьера и выбрать необходимые для этого материалы. При этом вы также получите гарантию на проведенные нашей компанией работы.
100%
50%
В этом случае вы не тратите свое время на поиск специалистов по внутренней отделке помещений и обустройству инженерных коммуникаций, а через оговоренный срок получаете готовый дом – презентабельный, теплый, стильный, возведенный по европейским стандартам. Дополнительными бонусами будут гарантия и дополнительное обслуживание. Данный вариант подходит тем, кто решит доверить свой дом опытным профессионалам и имеет мало свободного времени.
Na klíč
Задумываетесь о пассивном доходе? KELET HOUSE вам поможет! Покупая фахверковые дома у нас, вы делаете не только долгосрочные инвестиции, но и получаете комфортабельный и удобный в эксплуатации дом.
НАТУРАЛЬНЫЕ МАТЕРИАЛЫ
Наши специалисты сделают современный дизайн интерьера, используя только экологически чистые материалы
- KELET HOUSE
- KELET HOUSE
Фахверковые дома - это не только стильный дизайн, но еще и качество, дополненное комфортом
ЕВРОПЕЙСКИЕ СТАНДАРТЫ
Отзывы наших клиентов
Close
Остались вопросы? Свяжитесь с нами!
I agree to the Terms of Service
Остались вопросы? Напишите нам, и мы ответим на них!
Заполните форму заявки и отправьте ее нам
Чехия
О нас
Сотрудничество
Контакты
Главная
ИНФОРМАЦИЯ
Отзывы
Статистика
Галерея
ПРОЕКТЫ
Наш офис
Как нас найти
МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ
НАЙТИ НАС
Made on
Tilda